Japonsko s českým průvodcem a s možností prodloužení pobytu u moře na Filipínách Zájezdy Japonsko, Filipíny - Luxusní dovolená

marco-polo.cz
Kontaktujte svého odborného konzultanta +420 241 718 646
marco polo na facebooku
afrika afrika afrika afrika

ZÁJEZDY - Japonsko, Filipíny

název zájezdu: Japonsko s českým průvodcem a s možností prodloužení pobytu u moře na Filipínách


Země:
 
Japonsko, Filipíny
Typ zájezdu: Kombinovaný
Podtyp zájezdu: za historií, za mořem
Ubytování: South Palms Resort
Strava: Se snídaní
Nástupní země: Česká republika
Nástupní místo: Praha
Začátek zájezdu: 18.10.2017
Konec zájezdu: 01.11.2017
Počet nocí: 13
Průvodce: Česky hovořící
Typ dopravy: pravidelná letecká linka
Doba dopravy: 0
Cena: 
73 490,- KčCena za os. ve dvoulůžkovém pokoji - pouze poznávací část v Japonsku
109 390,- KčCena za os. ve dvoulůžkovém pokoji s hotelem na Filipínách 3*
115 790,- KčCena za os. ve dvoulůžkovém pokoji s hotelem na Filipínách 4*
130 280,- KčCena za os. ve dvoulůžkovém pokoji s hotelem na Filipínách 5*
120 380,- KčCena za os. ve dvoulůžkovém pokoji s hotelem na ostrově BOHOL/PANGLAO 4*+
1 490,- KčVolitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu)

Cena zahrnuje:
 
* leteckou přepravu na trase Praha – Tokio / Osaka - Cebu - Praha (resp. Praha - Tokyo / Osaka - Praha) v optimální knihovací třídě, včetně všech tax a příplatků
* 7x ubytování v Japonsku dle programu v hotelech ve dvoulůžkovém pokoji minimálně 3* kategorie (nebo jednolůžkovém pokoji za příplatek). Na Filipínách 6x dle Vašeho výběru:
kat.3*: COSTABELLA TROPICAL BEACH HOTEL, typ pokoje Superior se snídaní
kat.4*: CRIMSON RESORT & SPA, typ pokoje Deluxe se snídaní
kat.5*: SHANGRI-LA MACTAN RESORT & SPA, typ pokoje Deluxe s výhledem na moře a se snídaní
nebo kombinace Cebu + Pangalo:
1+1 noc v hotelu RADISSON BLUE CEBU + 6 nocí v hotelu SOUTH PALMS RESORT, pokoje Deluxe garden view se snídaní, na ostrově Panglo
* stravování: dle programu
* doprovod kvalifikovaného pracovníka CK během pobytu v Japonsku.
* dopravu v Japonsku (včetně cest shinkansenen), kromě MHD (částečně je hrazená místní doprava v Tokyu)
* veškeré vstupy do historických objektů (chrámy, svatyně, zahrady) a muzeí (neplatí pro místa jako je placená vyhlídka na město, lanovka a pod.).
* zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje:
 
* zdravotní pojištění do zahraničí s krytím 5,4 mil Kč: 590 Kč
* volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu atd.): 1490,- Kč
* spropitné
* odletová taxa z Filipín 750 PHP (cca 400 Kč)

Poznámka:
 
Na tento termín nelze uplatnit žádné věrnostní slevy.
Pozn: v Japonsku jsou obecně v hotelech malé pokoje cca. 15-20m2, pokud požadujete větší, informujte nás předem.

 
Poznávací zájezd do Japonska - moderního Tokia s malebnými zákoutími starého Eda, historického Kyota se skvostnými zahradami, buddhistickými chrámy a šintoistickými svatyněmi. Odpočinek Vás pak čeká na filipínských plážích ostrova Mactan nedaleko Cebu.

Zájezd je koncipován tak, že můžete absolvovat pouze poznávací část v Japonsku a poté se vrátit zpět domů, nebo využít kompletní program s prodloužením pobytu u moře na Filipínách.

POZNEJTE A PROŽIJTE SKUTEČNÉ JAPONSKO na zájezdu s českým průvodcem.Věkový průměr účastníků našich zájezdů do Japonska se obvykle pohybuje kolem 55+, tempo výletů vedeme tak, aby nebyly příliš náročné, nicméně je očekávána určitá fyzická připravenost (mobilita), zejména při celodenních výletech, kdy procházíme zahrady, chrámy, muzea a jsme tak vlastně celý den na nohou.

Slevy a příplatky:
 
* Slevy First Minute nebo Last Minute nelze kumulovat s dalšími slevami (např. věrnostními a pod.)


  

Další termínyprogram zájezdu


1. den: PRAHA - TOKIO
 Japonsko

Odlet z Prahy (v případě Vašeho zájmu z Vídně, Mnichova…) do Tokia, kam díky časovému posunu přiletíme následující den.

  

2. den: TOKIO
 Japonsko

Přílet do Tokia. Transfer do hotelu a ubytování v moderním tokijském centru. Po nezbytném odpočinku po dlouhé cestě se vrhneme na objevování této fascinující 13 mil. metropole.

  
   

   

3. den: TOKIO
 Japonsko

Během dvou dní navštívíme neustále pulsující čtvrti Shinjuku a Shibuju, nedalekou svatyni Meiji uzavřenou v tichém parku a s přilehlým parkem Yoyogi, kde se zejména o víkendech scházejí mladí lidé v Cosplay; v Harajuku si projdeme modní uličky kolem Takeshita dori a zkusíme si najít i čas na zastávku v proslulém Kawaii Monster Cafe. Zajedeme si také na malou chvíli k zahradám u Císařského paláce; projdeme se po nákupní čtvrť Ginza; navštívíme Kabukicho - čtvrť červených luceren s typickou „Počůranou uličkou“ a mikročtvrtí plnou miniaturních barů v Golden Gai; elektronickou čtvrť Akihabara; vydáme se na ostrov Odaiba ke kterému se klene krásný most s poetickým názvem Rainbow Bridge; čeká nás i večerní vyhlídka na Tokio z Roppongi Hills a také rybí trh Tsukuji.

  
   

   

4. den: TOKIO / NIKKO
 Japonsko

Dnes se vypravíme na celodenní výlet do Nikko. V okolí tohoto horského městečka se nalézá Národní Park a zejména proslulý chrámový komplex se svatyní Tosho-gu na jehož stavbě ve své době pracovalo na 15.000 nejlepších japonských stavitelů a řezbářů. Zde je pohřben šógun Tokugawa Ieyasu, jehož vláda znamenala začátek 250 let dlouhé prosperity éry Edo. Prohlédneme si také 5ti poschoďovou pagodou s chrámem Rinnoji, svatyní Futurasan a mnoho dalších památek v ohromném komplexu na svazích zdejších hor, zapsaných do seznamu UNESCO a mezi tzv. Národní Poklad Japonska. Odpoledne, návrat zpět do Tokia. Večer se vydáme na další prohlídku některé z tokijských čtvrtí.

  
   

   

5. den: TOKIO > KYOTO
 Japonsko

Dopoledne nasedneme na shinkansen a přesuneme se do 2. cíle našeho japonského putování, perly dálného východu - Kyota, bývalého hlavního města Japonska, založeného již v roce 794. V následujících dnech budeme mít dostatek času k prohlídkám zdejších úchvatných a jedinečných památek, jako např. chrámu Kyomizudera, Ginkakuji (Stříbrný pavilon), Kinkakuji (Zlatý pavilon), zenový chrám Rjóanji s úchvatnou kamennou zahradou, chrámovou oblast Nanzen-ji s mnoha zahradami, opatství Daitokuji se zahradami Ryogenin, Zuihoin, Daisenin...
Po ubytování v hotelu se vydáme na tradiční místní trh po Nishiki-dori. Zde poznáte mnoho japonských surovin, přísad a hotových pokrmů, které se používají i při přípravě tradiční japonské kuchyně - Kaiseki ryori. Jedná se o tzv. „haute cuisine" a původně byly tyto pokrmy servírovány při čajovém obřadu. Kaiseki ryori je velmi náročné na přípravu a je určeno nejen pro potěchu žaludku, ale i oka. Večeře bude ve výborném sushi baru s "dopravníkovým pásem".

  
   

   

6. den: KYOTO
 Japonsko

Celodenní prohlídka Kyota. Začneme v západní časti města u zenové zahrady Ryoanji, poté si prohlédneme Zlatý pavilon a odtu se přesuneme do opatství Daitokuji, které pečlivě skrývá jedny z nejlepších japonských zenových zahrad, které si v poklidném meditativním tempu prohlédneme, naž se zastavíme na oběd ve výborné místní restauraci. Poté si se západem slunce prohlédneme Tokugawskou rezidenci (hrad) Nijo a s pokračujícím večerem se projdeme po tradičním Gionu, kde snad, při troše štěstí, spatříte v křivolakých uličkách starého města, maiko - budoucí gejši.

  
   

   

7. den: KYOTO
 Japonsko

Dnes nás čeká náročný den - cesta po buddhistických chrámech a zahradách východní strany Kyota známá jako Higashiyama. Začneme u Stříbrného pavilonu Ginkakuji a pak se budeme pomalu přesunovat po Filosofově stezce k opatství Nanzenji se skvostnými zenovými zahradami a mnoha dalšími chrámy až dojdeme ke chrámu Kyomizudera. Dále se vydáme do jižní části města, kde se nachází šintoistická svatyně Fushimi Inari Taisha. Svatyně byla založena již v roce 711 a je zde uctívána Ukanomitama-no-Mikoto, bohyně rýže a jídla. Jsou zde stovky a tisíce malých i velkých rumělkových bran Torii, vměstnaných jedna vedle druhé. Tvoří tak několika kilometrový okruh kolem zdejší chrámové hory. My si projdeme část a odpoledne se vrátíme do Kyota.

  
   

   

8. den: KYOTO - HIROSHIMA a ostrov MIYAJIMA
 Japonsko

Ráno vycestujeme ultramoderním shinkansenem do Hiroshimy a z ní se vydáme na výlet lodí na posvátný ostrov Miyajima.
Miyajima (doslova Ostrov-svatyně), patří v Japonsku ke třem nejkrásnějším místům a vděčí tomu zejména své plovoucí Torii a rumělkové svatyni Itsukushima. Nedaleko leží další významný buddhistický chrám Daisho-in, který navštívil i tibetský Dalajlama. Po celém ostrově se toulají jelínci (tak jako v Naře), najdete je prakticky všude, uprostřed cesty, silnice, kolem chrámů i svatyní. Jelínci patří totiž podle šintoistické tradice mezi poslíčky bohů, mají tak zde zaručenou ochranu. Během dne navštívíme zdejší chrámy a svatyně a ochutnáme zdejší vyhlášené pečené ústřice. Odpoledne se vrátíme zpět do Hiroshimy a pokud nám zůstane volný čas vydáme se k památníku obětem atomové bomby, která byla svržena na město v roce 1945, dále navštívíme Mírový park A-Bomb Dome (Atomový dóm), Children´s Peace Monument s tisíci papírovými řetězy složených z origami. K večeři se zastavíme ve velmi typické restauraci a ochutnáme zdejší specialitu Okonomiyaki. Večer se pak opět vrátíme shinkansenem do Kyota.


  
   

   

9. den: OSAKA - CEBU nebo OSAKA - PRAHA
 Filipíny

Přesun na letiště (Osaka, Tokyo nebo Nagoya) a odlet zpět do Evropy.
Přílet do Prahy 13. nebo 14. den.

VARIANTA S PRODLOUŽENÍM POBYTU U MOŘE NA FILIPÍNÁCH
Individuální odjezd (vlakem) na letiště (bez průvodce).
Ti, kteří zvolili pouze poznávání Japonska odletí spolu s průvodcem zpět do ČR. Ostatní pak pokračují letem (bez čj průvodce) do Cebu na Filipíny (4:45).
Zde na Vás bude čekat lokální anglicky mluvící průvodce a odveze do hotelu, kde strávíte volné dny odpočinkem na plážích ostrova Mactan nebo se přesunete na ostrov krásný ostrov BOHOL a PANGLAO s vyhlášenými plážemi a skvělými hotely.

Pobyt v CEBU: vybrat si můžete z hotelů kategorie 3-5* :
kat.3*: COSTABELLA TROPICAL BEACH HOTEL, typ pokoje Superior Room
kat.4*: CRIMSON RESORT & SPA, typ pokoje Deluxe
kat.5*: SHANGRI-LA MACTAN RESORT & SPA, typ pokoje Deluxe Seaview
Pobyt na 6 nocí ve vybraném resortu se snídaní.

Varianta s pobytem na ostrově BOHOL/PANGLAO (celkem 8 nocí na Filipínách)
Následující den po příletu na Filipíny Vás čeká transfer do přístavu a cca. 2-2,5 hod. plavba na ostrov Bohol a následně přesun vozem (cca 30 min) na nedaleký na ostrov Panglao, který je známý pro své krasné pláže a pohodový pobyt.
Ubytování v hotelu kat.4*: SOUTH PALM RESORT ****, typ pokoje Deluxe Garden view (na vyžádání i další rezorty) na 6 nocí se snídaní.
Možnost výletů na Bohol, kde můžete spatřit slavné opičky Tarsier (Nártoun) nebo zavítat mezi tzv. Čokoládové hory (Chocolate Hills) - kuželovité kopce na filipínském ostrově Bohol mající v období sucha čokoládovou barvu. Pro svou výjimečnost byly navrženy k zápisu do seznamu Světového dědictví UNESCO.
Po 6 nocích strávených v resortu se opět přesunete do hotelu v Cebu, kde přenocujete a následující den odletíte zpět do Prahy (možnost zastávky v Hongkongu, nebo Singapuru).

 South Palms Resort 
    CRIMSON RESORT & SPA CRIMSON RESORT & SPA COSTABELLA TROPICAL BEACH HOTEL CRIMSON RESORT & SPA COSTABELLA TROPICAL BEACH HOTE

   

10.-14. den: CEBU
 Filipíny

Volný program a odpočinek

  

15. den: CEBU - PRAHA
 
Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.

  

Hotely:


název hotelu:
 

South Palms Resort


Země:
 
Filipíny
Lokalita: Bohol
Popis: South Palms Resort se nacházící v srdci ostrova Panglao, je tak ideálním místem nejen pro klidný odpočinek na nádherné plaží, ale i skvělou základnou pro objevování ostrova Bohol.

South Palms Resort nabízí kromě jiného 24-hodinovou pokojovou služba, Wi-Fi zdarma ve všech pokojích, sejf, obchod se suvenýry/dárky, nonstop recepce. Hosté si mohou vybrat z 90 pokojů, z nichž je každý každý velmi vkusně zařízen. Klimatizované pokoje s interiéry v tropickém stylu jsou vybavené kabelovou TV s plochou obrazovkou, osobním trezorem, příslušenstvím pro přípravu čaje a kávy a minibarem.

K dispozici jsou pokoje typu:
Deluxe Gardenview
Deluxe Poolview
Deluxe Beachfront
Premium Beachfront
Beach Villa
South Palms Villa (vhodné pro 4 os.)
Panglao Villa (vhodné pro 4 os.)

V hotelu je k dispozici badmintonový kurt, fitness centrum, venkovní bazén, masáž. Vynikající vybavení a výborná poloha dělá ze South Palms Resort perfektní základnu z níž si bude moci pobyt na Filipínách skutečně užít.
Typ ubytování: hotel
Poloha: Přímo na pláži
Úroveň: 4*
Vybavení: 
Sport v místě: 
Sport v okolív: 


  

fotografie hotelu

 
Nezávazná objednávka zájezdu 18.10.2017-01.11.2017

*Příjmení:
*Jméno:
Titul:
*Obec:
*Telefon:
Fax:
*Email:
*Počet osob:
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji - pouze poznávací část v Japonsku (73 490,- Kč)   osob  
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji s hotelem na Filipínách 3* (109 390,- Kč)   osob  
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji s hotelem na Filipínách 4* (115 790,- Kč)   osob  
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji s hotelem na Filipínách 5* (130 280,- Kč)   osob  
Cena za os. ve dvoulůžkovém pokoji s hotelem na ostrově BOHOL/PANGLAO 4*+ (120 380,- Kč)   osob  
Volitelné připojištění (storno zájezdu, zavazadla, odpovědnost za škodu) (1 490,- Kč)   osob  
Cena celkem   Kč 
Pole označená * je nutno vyplnit.
Telefonní číslo uvádějte přednostně mobil.
odeslat


novinky

doporučujeme

To nejlepší z Jižní Afriky: JAR, Lesotho, Svazijsko, Mozambik, Zimbabwe
To nejlepší z Jižní Afriky: JAR, Lesotho, Svazijsko, Mozambik, Zimbabwe
Lesotho

28.04.2018-13.05.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 58990,- Kč
Peru a Bolívie: po stopách Inků a conquistadorů
Peru a Bolívie: po stopách Inků a conquistadorů
Bolívie

13.07.2018-30.07.2018
Se snídaní, Dle programu, pravidelná letecká linka

 106790,- Kč
Putování Madeirou s českým průvodcem
Putování Madeirou s českým průvodcem
Portugalsko
Roca Mar
02.07.2018-09.07.2018
Se snídaní, pravidelná letecká linka

 27900,- Kč
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi i za dobrodružstvím
Na vanilkový ostrov za nejkrásnějšími plážemi i za dobrodružstvím
Madagaskar
Jardin Vanille
25.05.2018-03.06.2018
Dle programu, pravidelná letecká linka

 58700,- Kč